<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Aplikacja Onchato

Aplikacja internetowa pozwalająca prowadzić szyfrowane rozmowy tekstowe.

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi,z każdego urządzenia,zawsze!

Aplikacja mobilnaAplikacja internetowa


Wiele aplikacji do prowadzenia rozmów internetowych nie posiada podstawowych zabezpieczeń,które chronią swoich użytkowników. Naraża to wszystkich na wyciek prywatnej korespondencji. W wielu przypadkach może prowadzić to do ogromnych strat materialnych (wyciek danych poufnych,patentowych).

Aplikacja onChato została stworzona z myślą o wymagających klientach,którzy poszukują bezpiecznego i pewnego komunikatora. Szyfrowanie oparte o nowoczesne algorytmy i metody oraz wsparcie sprzętowe powodują,że nawet w przypadku skompromitowanego kanału komunik,acyjnego mamy możliwość na poufną wymianę informacji.

Przyjazna i intuicyjna grafika powoduje,że narzędzie jest proste w obsłudze nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Aplikacja OnchatoAplikacja Onchato

Zobacz również inne projekty

API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
WolfWay

Prezentacyjna strona internetowa dla aplikacji internetowej WolfWay pomagającej inwestorom w lokowaniu swoich pieniędzy.

Strona internetowa
Firma CarPoint

CarPoint to lokalna sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Katowic gdzie przeprowadzisz badanie techniczne swojego samochodu.

Strona internetowa
Badcruiser

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie,znający się na najnowszych trendach,nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy