Powrótdo portfolio>dalej

WSS Panato

Nowoczesna strona internetowa oparta o najszybszy silnik.

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne, plecak, worki na sznurkach, gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowa


Zadanie polegało na przygotowaniu prostej prezentacyjnej strony internetowej dla Wrocławskiej Spółdzielni Socjalnej Panato.

Strona zawiera wszystkie potrzebne informacje jakie mogą szukać potencjalni klienci. Bogaty zbiór wykonanych prac oraz wyczerpujące informacje na temat tworzonych produktów pozwalają łatwiej pozyskiwać nowych klientów. Zgodnie z życzeniem klienta wykorzystany został silnik Wordpress wraz z wybranym szablonem graficznym, który został odpowiednio dopasowany do potrzeb. Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Zgodność z RODO (Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych)
  • Animowana prezentacja elementów
  • Projekt wielojęzyczny
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Charakter prezentacyjny
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

https://panato.org/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.WSS PanatoWSS Panato
WSS PanatoWSS Panato

Zobacz również inne projekty

Konfigurator produktów Panato

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne, plecak, worki na sznurkach, gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowaKonfigurator produktów
CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych, cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach, tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowaSystem sprzedaży biletówPozycjonowanie
Regio Nieruchomości

Serwis powstał z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką nieruchomości w Polsce.

Strona internetowaMini portal internetowy
Firma CarPoint

CarPoint to lokalna sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Katowic gdzie przeprowadzisz badanie techniczne swojego samochodu.

Strona internetowa