<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Klub Menedżera

Portal dla menedżerów stworzony na wzór najstarszych angielskich Klubów Dyrektorów.

Portal dla menedżerów stworzony na wzór najstarszych angielskich Klubów Dyrektorów. Zawiera obszerną bazę tekstów formatowanych, sklep internetowy, blogi oraz forum.

Portal internetowyAplikacja internetowa


Poszczególne działy odpowiadają pomieszczeniom w prawdziwym klubie:Hol, Salon, Jadalnia, Biblioteka i Szatnia, każde z nich wyróżnia się treścią oraz sposobem jej prezentacji (formatowaniem i kolorystyką). Klub jest miejscem treningu menedżerskiej skuteczności. W zarządzaniu i we wszystkim, co ma wpływ na skuteczność zarządzania.

Jednym z najważniejszych zadań przy tworzeniu Klubu Menedżera było uporanie się z dużą ilością treści –dziś jest ich około 500, przy czym niektóre mają ponad 40 stron tekstu. Na stronie prezentowane są one w przeróżnej formie:lekkich tekstów, z dużą ilością grafik ilustracyjnych i przyciągającym wzrok formatowaniem (jak w gazecie), wykładów, z rzadkimi ilustracjami i stonowanym formatowaniem (jak w podręczniku), wywiadów, sentencji, tabel a nawet prezentacji ofert i produktów w księgarni. Wszystkie treści pojawiające się na portalu odnoszą się do konkretnych nauk menedżerskich (np. zarządzania w czasie kryzysu) i są ze sobą powiązane dzięki „lewej kolumnie”sugerującej losowe treści z tego samej nauki oraz mapie powiązań widocznej jako „Idea”na głównej stronie.

Ważnym komponentem portalu jest sklep internetowy, który występuje w różnych formach:księgarni (prezentacja, wraz z poglądem, książek), ofert (prezentacja działalności) oraz systemu aukcyjnego (aukcje obrazów oraz prezentacje artystów). Ponadto na portalu działają blogi:„Blog gospodarza”oraz „Zarządzanie zdrowiem”oraz forum. Każdy użytkownik portalu Klub menedżera jest wyposażony w notatnik, dzięki któremu w każdej chwili może dodawać notatki, łatwo wklejać cytaty z treści, które czyta.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Integracja z Facebookiem
  • Inteligentne podpowiedzi w wyszukiwarce
  • Zaawansowane wyszukiwanie produktów
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Klub Menedżera - podstrona z treścią tekstowąKlub Menedżera - lista sentencji
Klub Menedżera - Hol - ostatnie aukcje i wyróżnione obrazy z galeriiKlub Menedżera - prezentacja gości salonuKlub Menedżera - forum dla użytkownikówKlub Menedżera - księgarnia wraz z modułem do sprzedaży elektronicznejKlub Menedżera - prezentacja ofertyKlub Menedżera - podstrona z kontem użytkownikaKlub Menedżera - mapa portalu przedstawiona w graficzny sposóbKlub Menedżera - lista testów na stronie konta użytkownikaKlub Menedżera - wernisażeKlub Menedżera - artyściKlub Menedżera - Alfabety Wróbla czyli blog gospodarza klubuKlub Menedżera - blog o zarządzaniu zdrowiemKlub Menedżera - artykułKlub Menedżera - galeria zdjęć w ofercie klubowejKlub Menedżera - prezentacja obrazuKlub Menedżera - prezentacja elementówKlub Menedżera - animowane przeglądarki elementówKlub Menedżera - prezentacja oferty

Zobacz również inne projekty

Otoczenie Menedżera

Strona prezentująca model nauki stosowany w portalu Klub Menedżera. Podczas zmiany slajdu cała treść strony zostaje animowana.

Prezentacja internetowa
Szkoła Transformacji

Strona firmy szkoleniowej specjalizującej się w treningach menedżerów. Projekt odznacza się stonowaną grafiką, księgarnią internetową oraz blogiem

Strona internetowaSklep internetowy
Serwis LO Memy

Serwis poświęcony szkolnym memom - użytkownicy mają możliwość dodawania swojej szkoły, a następnie tworzenia memów związanych ze szkolnymi wydarzeniami.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Czysto w mig!

Strona prezentacyjna firmy sprzątającej, specjalizującej się w podciśnieniowym praniu.

Strona internetowa