<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Firma Carpol

Nowa strona internetowa dla wiodącego producenta zabudów samochodowych w Polsce

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Carpol to firma, która od przeszło 20 lat z pełnym sukcesem tworzy zabudowy samochodowe dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów.

Samochody bazowe, które poddajemy procesowi zabudowy posiadają szerokie możliwości adaptacyjne. Bilansujemy wysokość, długość, masę zabudowy i dopuszczalną masę pojazdu tak, aby optymalnie spełniał on swoje zadania. W efekcie naszych działań, z hal produkcyjnych Carpolu wyjeżdżają pojazdy dopasowane do potrzeb każdej branży.

Początki firmy były skromne –pięć osób pracowało w niewielkim warsztacie w Ursusie. Przełom nastąpił w 2000 roku, kiedy przeprowadziliśmy się do większego zakładu w Regułach i znacznie rozbudowaliśmy dział produkcji. Wraz z rosnącą liczbą zamówień zwiększyliśmy zatrudnienie. Tworząc zgrany zespół, w niedługim czasie, wypracowaliśmy sobie czołową pozycję na polskim rynku pojazdów do przewozu wartości.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Formularz kontaktowy
  • Dynamiczna mapa z prezentacją obiektów
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

https://www.carpol.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Podstrona strony internetowej firmy Carpol.plFirma Carpol
Strona główny strony Carpol.plFirma CarpolFirma CarpolFirma Carpol

Zobacz również inne projekty

Jazz z Wami

Myślą przewodnią projektu "Jazz z Wami" jest popularyzacja przede wszystkim polskich artystów tworzących improwizowaną muzykę jazzową.

Strona internetowa
Kancelaria Marciniak i Wilas

Adwokaci Marciniak i Wilas Spółka Partnerska to kancelaria będąca kontynuacją prowadzonej kilkuletniej działalności na rynku usług prawniczych. Pracują w sprawdzonym zespole doświadczonych prawników.

Strona internetowa
Portal Pszczelarski

PortalPszczelarski.pl powstał z myślą o polskich pszczelarzach, miłośnikach pszczół, amatorach dobrego miodu i osobach, którym tematyka ta jest szczególnie bliska.

Portal internetowyMapa pszczelarzy
Aplikacja Onchato

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi, z każdego urządzenia, zawsze!

Aplikacja mobilnaAplikacja internetowa