<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Pozwala to skupić się na jednej wersji projektu bez podziału na wersję normalną i mobilną. Kolejnym usprawnieniem tej techniki było reagowanie na zmiany w czasie rzeczywistym. Poszczególne elementy reagują na żywo na zmiany dostępnej przestrzeni tak aby zachować użyteczność.

Dobre i użyteczne uniwersalne projektowanie to zbiór mniejszych i większych dobrych praktyk. Cross Device Design to nic innego jak zbiór przydatnych elementów. Kilkanaście dobrych praktyk do wykorzystania w projektach gdzie użyteczność i uniwersalność jest jednym z priorytetów. Zasada działania jest dość prosta i opiera się na sprawdzaniu możliwości przeglądarki oraz monitorowania zmian jakie mogą się pojawić (zmiana wielkości ekranu, zmiana orientacji urządzenia mobilnego itp.).

Wszystko to wraz z odpowiednimi umiejętnościami pozwala web developerowi przygotować użyteczne i ciekawe interfejsy. Aktualna wersja jest wersją BETA.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Charakter prezentacyjny
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.crossdevicedesign.com/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Cross Device DesignCross Device Design
Cross Device DesignCross Device Design

Zobacz również inne projekty

Firma Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Jazz z Wami

Myślą przewodnią projektu "Jazz z Wami" jest popularyzacja przede wszystkim polskich artystów tworzących improwizowaną muzykę jazzową.

Strona internetowa
Kancelaria Marciniak i Wilas

Adwokaci Marciniak i Wilas Spółka Partnerska to kancelaria będąca kontynuacją prowadzonej kilkuletniej działalności na rynku usług prawniczych. Pracują w sprawdzonym zespole doświadczonych prawników.

Strona internetowa
Portal Pszczelarski

PortalPszczelarski.pl powstał z myślą o polskich pszczelarzach, miłośnikach pszczół, amatorach dobrego miodu i osobach, którym tematyka ta jest szczególnie bliska.

Portal internetowyMapa pszczelarzy