<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

PROslownik

PROslownik.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny słownik internetowy. Zawiera tłumaczenia słów, zwrotów i zdań na dwanaście języków!

PROslownik.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny słownik internetowy. Zawiera tłumaczenia słów, zwrotów i zdań na dwanaście języków!

Aplikacja internetowaAplikacja mobilna


Istnieje możliwość odsłuchania większości tłumaczonych słów. PROslownik.pl jako jedyny został podzielony aż na 100 kategorii tematycznych, uwzględniających przede wszystkim zagadnienia z takich dziedzin jak:ekonomia, finanse, informatyka, marketing oraz prawo.

Dodatkowo PROslownik.pl posiada w pełni responsywny układ graficzny, który posiada umiejętność dopasowania się do przeglądarki i środowiska w którym jest otwierany. Możliwe jest również wyświetlanie w trzech możliwych układach graficznych zależnie od potrzeb.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z Facebookiem
  • Inteligentne podpowiedzi w wyszukiwarce
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych
  • Projekt wielojęzyczny
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Możliwa wersja mobilna
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.proslownik.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.PROslownik.plPROslownik.pl
PROslownik.plPROslownik.plPROslownik.plPROslownik.plPROslownik.plPROslownik.plPROslownik.pl

Zobacz również inne projekty

Serwis Wlep.org

Wlepiaj, podbijaj, komentuj. Portal obrazkowy przeznaczony do udostępniania tekstów, zdjęć, linków oraz filmów.

Portal internetowyAplikacja internetowaAplikacja mobilna
Adwokat Anita Kaziród

Kancelaria oferuje pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, stawiając sobie za cel profesjonalizm oraz szybkość działania.

Strona internetowa
Przepis z miodem

Miód w kuchni. Dowiedz się, jak wykorzystać miód w kuchni. Poznaj sprawdzone przepisy z miodem na śniadanie, obiad i deser. Poznaj zastosowanie miodu.

Portal internetowy
Panel administracyjny dla Encedo

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaAplikacja mobilna