<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Strefa czasu

Elegancki i profesjonalny sklep internetowy stworzony dla sieci punktów zegarmistrzowskich.

Elegancki i profesjonalny sklep internetowy stworzony dla sieci punktów zegarmistrzowskich Strefa Czasu - firmy zajmującej się sprzedażą i naprawami zegarków i zegarów wielu marek.

Sklep internetowyAplikacje internetowe


Sklep internetowy został stworzony tak, aby baza produktów była powiązana z istniejącą już bazą magazynu i punktami sprzedaży.

Zegarki mają przypisane do siebie atrybuty (np. klasa wodoszczelności, ciemna tarcza), dzięki czemu możliwe jest wyszukiwanie zegarków o podobnych własnościach.

Płatności są zintegrowane z systemem PayU –szybkich transakcji internetowych, a przesyłki z ePowiadomienie DHL –narzędziem do monitorowania przesyłek. Mechanizm sklepu wysyła automatycznie maile przy zmianach na koncie oraz podczas kupowania produktów. Zakupione zegarki przypisywane są do konta, a strona automatycznie przypomina o wymaganej konserwacji produktu.

Szata graficzna sklepu StrefaCzasu.pl została dostosowana do tonu eleganckiego sklepu z zegarkami, odznacza się stonowaną grafiką, płynnie animowaną listą produktów oraz wygodnym podglądem produktu. Strona wyposażona jest w regulowany system treści, co oznacza, że liczba produktów na liście automatycznie się uzupełnia i dzieli na strony. Ponadto zegar wyświetlany na stronie jest zsynchronizowany z zegarem atomowym. Strona jest zintegrowana z Facebookiem.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Integracja z Facebookiem
  • Inteligentne podpowiedzi w wyszukiwarce
  • Zaawansowane wyszukiwanie produktów
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Strefa Czasu - strona głównaStrefa Czasu - prezentacja marek produktów
Strefa Czasu - animowana lista zegarkówStrefa Czasu - animowana lista zegarkówStrefa Czasu - prezentacja produktuStrefa Czasu - moduł do dynamicznego wyświetlania produktówStrefa Czasu - prezentacja markiStrefa Czasu - moduł do testowania poprawności działania zegarkaStrefa Czasu - lista punktów serwisowychStrefa Czasu - prezentacja punktu serwisowego/sklepuStrefa Czasu - podstrona kontaktowaStrefa Czasu - prezentacja produktów

Zobacz również inne projekty

PROslownik

PROslownik.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny słownik internetowy. Zawiera tłumaczenia słów, zwrotów i zdań na dwanaście języków!

Aplikacja internetowaAplikacja mobilna
Serwis Wlep.org

Wlepiaj, podbijaj, komentuj. Portal obrazkowy przeznaczony do udostępniania tekstów, zdjęć, linków oraz filmów.

Portal internetowyAplikacja internetowaAplikacja mobilna
Adwokat Anita Kaziród

Kancelaria oferuje pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, stawiając sobie za cel profesjonalizm oraz szybkość działania.

Strona internetowa
Przepis z miodem

Miód w kuchni. Dowiedz się, jak wykorzystać miód w kuchni. Poznaj sprawdzone przepisy z miodem na śniadanie, obiad i deser. Poznaj zastosowanie miodu.

Portal internetowy