<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy, filmy, muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa


Różne urządzenia, różne przeglądarki internetowe, różne wersje oprogramowania. Bardzo wiele możliwości czasami powoduje również bardzo wiele problemów.

Skąd zwykły użytkownik ma wiedzieć jakie możliwości pod kątem wyświetlania stron internetowych i aplikacji (również mobilnych) ma jego urządzenie? Uproszczony serwis Is my device ready? (Czy moje urządzenie jest gotowe?) w postaci krótkiej prezentacji odpowie na kilka podstawowych pytań i w czytelny sposób pokaże możliwości przeglądarki i urządzenia.

Strona przygotowana pod kątem wyświetlania na wielu urządzeniach i w różnych rozdzielczościach. Serwis aktualnie tylko w wersji po angielsku. Kolejne wersje językowe są aktualnie w przygotowaniu.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Projekt wielojęzyczny
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.isdeviceready.com/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Is my device ready?Is my device ready?
Is my device ready?Is my device ready?Is my device ready?

Zobacz również inne projekty

Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Firma Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Jazz z Wami

Myślą przewodnią projektu "Jazz z Wami" jest popularyzacja przede wszystkim polskich artystów tworzących improwizowaną muzykę jazzową.

Strona internetowa
Kancelaria Marciniak i Wilas

Adwokaci Marciniak i Wilas Spółka Partnerska to kancelaria będąca kontynuacją prowadzonej kilkuletniej działalności na rynku usług prawniczych. Pracują w sprawdzonym zespole doświadczonych prawników.

Strona internetowa