<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Dydacto.com

Portal edukacyjny, który ułatwia współpracę placówek edukacyjnych

Zadanie polegało na przygotowaniu projektu interfejsu graficznego oraz stworzenie ponad 34 makiet dla najważniejszych podstron.

Projektowanie serwisu internetowego


Portal edukacyjny Dydacto to miejsce, w którym bez ograniczeń spotykają się wszystkie osoby zaangażowane w proces edukacji i tym samym wpływają na rozwój nowoczesnego i opartego na dialogu systemu kształcenia.

Rozbudowana baza placówek edukacyjnych każdego typu i rodzaju:szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie, a także uczelnie wyższe, szkoły językowe, szkoły tańca czy szkoły nauki jazdy. Przedstawiciele każdej instytucji edukacyjnej mogą w dowolnej chwili przejąć administrację nad profilem swojej szkoły i wykorzystać go jako wizytówkę placówki w Internecie.

W tym projekcie istotne było stworzenie ponad 34 makiet użytych w 50 elementach oraz projekt interfejsu graficznego. Zarówno makiety jak i interfejs zostały tak zaprojektowane, aby pasowały do każdej treści i razem ze sobą współgrały. Makiety zostały wypełniane ćwiczeniami, wykresami oraz treścią społecznościową. Model interfejsu został tak przygotowany, aby trafiał do ludzi w każdym wieku. Strona musiała być przejrzysta i czytelna, po to by posługiwanie się nie stanowiło problemu nawet u osób nie mających na co dzień do czynienia z komputerem. W wielu miejscach na stronie można również odnaleźć mini-prezentacje służące przeważnie za instrukcje krok po kroku.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Możliwa wersja mobilna


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Portal edukacyjny Dydacto - strona głównaPortal edukacyjny Dydacto - prezentacja zawartości portalu
Portal edukacyjny Dydacto - przykładowy quizPortal edukacyjny Dydacto - wyszukiwanie ludzi i szkółPortal edukacyjny Dydacto - wyszukiwarka testówPortal edukacyjny Dydacto - rankingPortal edukacyjny Dydacto - strona placówki dydaktycznejPortal edukacyjny Dydacto - opinie studentówPortal edukacyjny Dydacto - prezentacja lokalizacji placówkiPortal edukacyjny Dydacto - ocena placówki

Zobacz również inne projekty

Grupa Balana

Prezentacyjna strona internetowa młodej firmy zajmującej się prowadzeniem portali internetowych prezentująca wyznawane wartości, ofertę i najważniejsze informacje.

Strona internetowa
K&B Quality First

Wizytówka internetowa dla firmy zajmującej się tworzeniem nowoczesnych kuchni i łazienek.

Strona internetowa
Typerer

Prosta i przejrzysta strona poświęcona nauce i doskonaleniu umiejętności w szybkim i poprawnym pisaniu na klawiaturze.

Aplikacja internetowaPlatforma do elearningu
Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowaAplikacja internetowa