<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowa Aplikacja internetowa


Ze względu na charakter prowadzonej działalności klienta wykorzystaliśmy w projekcie liczne motywy piłkarskie i sportowe. Oprócz prezentacji poszczególnych informacji o firmie wykonaliśmy również system statystyczny pomagający przechowywać, sprawdzać i przeliczać dane na temat zawodników, drużyn oraz przebiegów spotkań w sposób szczegółowy i prosty w obsłudze.

Cała struktura strony oparta jest o technologię responsywną (RWD) przez co z łatwością można ją przeglądać na urządzeniach od małych telefonów aż po duże telewizory.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Piłkarska Agencja Menedżerska Piłkarska Agencja Menedżerska
Piłkarska Agencja Menedżerska Piłkarska Agencja Menedżerska Piłkarska Agencja Menedżerska

Zobacz również inne projekty

Aplikacja Onchato

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi, z każdego urządzenia, zawsze!

Aplikacja mobilna Aplikacja internetowa
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
WolfWay

Prezentacyjna strona internetowa dla aplikacji internetowej WolfWay pomagającej inwestorom w lokowaniu swoich pieniędzy.

Strona internetowa
Firma CarPoint

CarPoint to lokalna sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Katowic gdzie przeprowadzisz badanie techniczne swojego samochodu.

Strona internetowa