<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Ze względu na charakter prowadzonej działalności klienta wykorzystaliśmy w projekcie liczne motywy piłkarskie i sportowe. Oprócz prezentacji poszczególnych informacji o firmie wykonaliśmy również system statystyczny pomagający przechowywać, sprawdzać i przeliczać dane na temat zawodników, drużyn oraz przebiegów spotkań w sposób szczegółowy i prosty w obsłudze.

Cała struktura strony oparta jest o technologię responsywną (RWD) przez co z łatwością można ją przeglądać na urządzeniach od małych telefonów aż po duże telewizory.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Piłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja Menedżerska
Piłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja Menedżerska

Zobacz również inne projekty

Strefa czasu

Elegancki i profesjonalny sklep internetowy stworzony dla sieci punktów zegarmistrzowskich Strefa Czasu - firmy zajmującej się sprzedażą i naprawami zegarków i zegarów wielu marek.

Sklep internetowyAplikacje internetowe
PROslownik

PROslownik.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny słownik internetowy. Zawiera tłumaczenia słów, zwrotów i zdań na dwanaście języków!

Aplikacja internetowaAplikacja mobilna
Serwis Wlep.org

Wlepiaj, podbijaj, komentuj. Portal obrazkowy przeznaczony do udostępniania tekstów, zdjęć, linków oraz filmów.

Portal internetowyAplikacja internetowaAplikacja mobilna
Adwokat Anita Kaziród

Kancelaria oferuje pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, stawiając sobie za cel profesjonalizm oraz szybkość działania.

Strona internetowa