<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Ze względu na charakter prowadzonej działalności klienta wykorzystaliśmy w projekcie liczne motywy piłkarskie i sportowe. Oprócz prezentacji poszczególnych informacji o firmie wykonaliśmy również system statystyczny pomagający przechowywać,sprawdzać i przeliczać dane na temat zawodników,drużyn oraz przebiegów spotkań w sposób szczegółowy i prosty w obsłudze.

Cała struktura strony oparta jest o technologię responsywną (RWD) przez co z łatwością można ją przeglądać na urządzeniach od małych telefonów aż po duże telewizory.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Piłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja Menedżerska
Piłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja MenedżerskaPiłkarska Agencja Menedżerska

Zobacz również inne projekty

Aplikacja Onchato

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi,z każdego urządzenia,zawsze!

Aplikacja mobilnaAplikacja internetowa
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
WolfWay

Prezentacyjna strona internetowa dla aplikacji internetowej WolfWay pomagającej inwestorom w lokowaniu swoich pieniędzy.

Strona internetowa
Firma CarPoint

CarPoint to lokalna sieć Stacji Kontroli Pojazdów na terenie Katowic gdzie przeprowadzisz badanie techniczne swojego samochodu.

Strona internetowa