<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Zamawiacz Internetowy

Proste narzędzie do tworzenia lub zamawiania produktów internetowych.

Rozbudowany system do zarządzania tworzeniem projektu i jego serwisowaniem.

Strona internetowaAplikacja internetowa


Zamawiacz internetowy to proste narzędzie, za pomocą którego można zarówno zamówić, jak i samodzielnie stworzyć stronę internetową, bloga, forum czy też zaawansowany sklep internetowy.

Jeśli pragniesz samemu zrobić stronę, w Zamawiaczu udostępnimy Ci szereg narzędzi, które ułatwią Ci to zadanie, m.in. szkicownik, czy moduł tworzenia makiet.

Zamawiacz posiada bardzo rozwinięty mechanizm do zlecania tworzenia stron. Pozwala on na szybką i skuteczną komunikacę pomiędzy zleceniodawcą i wykonawcami. Wyposażony jest w harmonogram, który automatycznie notuje wszystkie zmiany i zadania wykonane w projekcie. Jednakże główny nacisk w tym projekcie jest położony na ogół czynności związany z planowaniem, przydzielaniem zadań, zgłaszaniem poprawek i uwag.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Integracja z Facebookiem
  • Zaawansowane wyszukiwanie produktów
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Zamawiacz Internetowy - strona głównaZamawiacz Internetowy - podstrona z treścią
Zamawiacz Internetowy - prezentacja produktuZamawiacz Internetowy - tworzenie mapy stronyZamawiacz Internetowy - szkicowanie projektuZamawiacz Internetowy - tworzenie makietyZamawiacz Internetowy - lista zadań użytkownikaZamawiacz Internetowy - ustawienia konta

Zobacz również inne projekty

Dydacto.com

Zadanie polegało na przygotowaniu projektu interfejsu graficznego oraz stworzenie ponad 34 makiet dla najważniejszych podstron.

Projektowanie serwisu internetowego
Grupa Balana

Prezentacyjna strona internetowa młodej firmy zajmującej się prowadzeniem portali internetowych prezentująca wyznawane wartości, ofertę i najważniejsze informacje.

Strona internetowa
K&B Quality First

Wizytówka internetowa dla firmy zajmującej się tworzeniem nowoczesnych kuchni i łazienek.

Strona internetowa
Typerer

Prosta i przejrzysta strona poświęcona nauce i doskonaleniu umiejętności w szybkim i poprawnym pisaniu na klawiaturze.

Aplikacja internetowaPlatforma do elearningu