<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Skup metali szlachetnych

Serwis internetowy zajmujący się skupowaniem metali szlachetnych różnych prób w bardzo przyjemnej formie

Strona internetowa


Zadanie polegało na wykonaniu logotypu oraz serwisu internetowego skupującego metale szlachetne.

Oprócz podstawowych elementów jak statyczne ceny poszczególnych stopów kruszców umieściliśmy przesuwający się pasek z aktualnymi wartościami wraz z informacją o róznicy w kursie. Dodatkowo każdy element w cenniku posiada swoją historię, która prezentowana jest w postaci eleganckiego wykresu.

Wszystkie treści znajdujące się na stronie oraz poszczególne ceny edytowalne są z poziomu prostego panelu użytkownika.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Skup metali szlachetnychStrona główna serwisu SkupMetaliSzlachetnych.pl
Strona główna serwisu SkupMetaliSzlachetnych.pl z rozwiniętymi szczegółami danego kruszcu i stopu.Stopka serwisuWygląd serwisu na urządzeniach mobilnych

Zobacz również inne projekty

Kancelaria Eight-Lex

Prezentacyjna strona internetowa dla Kancelarii Eight-Lex z Dzierżoniowa

Strona internetowa
WIŚIB Politechniki Częstochowskiej

Wydziałowa strona internetowa prezentująca najważniejsze informacja dle studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników.

Strona internetowa
Księga Menedżera

Efektowna i elegancka prezentacja trzech notatników. Stonowana i minimalistyczna szata graficzna oraz animowana cała treść strony.

Prezentacja internetowa
Mike Parker's Unified Theory

MPUT jest międzynarodowym projektem jazzowym stworzonym przez nowojorskiego kontrabasistę i kompozytora Michaela Parkera. Zachęcamy do przesłuchania.

Strona internetowa