<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Kancelaria Eight-Lex

Prezentacyjna strona internetowa dla Kancelarii Eight-Lex z Dzierżoniowa

Strona internetowa


W tym projekcie zadanie polegało na utworzeniu nowej  strony internetowej pasującej do logotypu, który klient posiadał od wielu lat. Strona miała być również dobrze wyświetlana na wszelkich urządzeniach mobilnych. Treść strony powinna być odpowiednio przygotowana względem fraz najczęściej wyszukiwanych przez klientów szukających usług z zakresu działania firmy.

Strona posiada również bliźniaczą wersję angielską. Oba te serwisy są w pełni modyfikowalne z poziomu prostego i przyjemnego panelu administracyjnego.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Projekt wielojęzyczny
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Kancelaria Eight-LexKancelaria Eight-Lex
Kancelaria Eight-LexKancelaria Eight-Lex

Zobacz również inne projekty

WIŚIB Politechniki Częstochowskiej

Wydziałowa strona internetowa prezentująca najważniejsze informacja dle studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników.

Strona internetowa
Księga Menedżera

Efektowna i elegancka prezentacja trzech notatników. Stonowana i minimalistyczna szata graficzna oraz animowana cała treść strony.

Prezentacja internetowa
Mike Parker's Unified Theory

MPUT jest międzynarodowym projektem jazzowym stworzonym przez nowojorskiego kontrabasistę i kompozytora Michaela Parkera. Zachęcamy do przesłuchania.

Strona internetowa
Kolekcja Menedżera

Jednostronna prezentacja przedstawiająca w prosty sposób grafiki i obrazy przedstawiane w Klubie Menedżera. Dodatkowo informacje o realnych wymiarach, typach i autorach prac.

Prezentacja internetowa