<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Mike Parker's Unified Theory

MPUT jest międzynarodowym projektem jazzowym stworzonym przez nowojorskiego kontrabasistę i kompozytora Michaela Parkera. Zachęcamy do przesłuchania.

Strona internetowa


Projekt łączący elementy takich gatunków muzycznych jak Avant-Garde Jazz, Rock, Hip-Hop, Funk czy romantyczna muzyka klasyczna.

Prowadzi to do uzyskania prawdziwie oryginalnego stylu. W 2013 roku ekipa MPUT odbyła trasę koncertową po Europie środkowo-wschodniej grając w klubach i na festiwalach muzycznych. Zachęcamy do przesłuchania!Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Możliwa wersja mobilna
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Mike Parkers Unified TheoryMike Parkers Unified Theory
Mike Parkers Unified TheoryMike Parkers Unified TheoryMike Parkers Unified Theory

Zobacz również inne projekty

Kolekcja Menedżera

Jednostronna prezentacja przedstawiająca w prosty sposób grafiki i obrazy przedstawiane w Klubie Menedżera. Dodatkowo informacje o realnych wymiarach, typach i autorach prac.

Prezentacja internetowa
Zamawiacz Internetowy

Rozbudowany system do zarządzania tworzeniem projektu i jego serwisowaniem.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Dydacto.com

Zadanie polegało na przygotowaniu projektu interfejsu graficznego oraz stworzenie ponad 34 makiet dla najważniejszych podstron.

Projektowanie serwisu internetowego
Grupa Balana

Prezentacyjna strona internetowa młodej firmy zajmującej się prowadzeniem portali internetowych prezentująca wyznawane wartości, ofertę i najważniejsze informacje.

Strona internetowa