<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Kolekcja Menedżera

Jednostronna prezentacja przedstawiająca w prosty sposób grafiki i obrazy przedstawiane w Klubie Menedżera. Dodatkowo informacje o realnych wymiarach, typach i autorach prac.

Prezentacja internetowa


Prezentacja dużej kolekcji obrazów w efektownym kolażu.

Przy wejściu na stronę wszystkie obrazy zostają widowiskowo załadowane. Ciemna szata graficzna ułatwia kontemplowanie sztuki i skupienie oka na jednym obrazie na raz.

Pomiędzy obrazami można w łatwy sposób nawigować zarówno z widoku ogólnego jak i w przybliżeniu. Każdy obraz jest podpisany oraz zawiera informacje o wymiarach i technice.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Charakter prezentacyjny


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Kolekcja Menedżera - ekran startowyKolekcja Menedżera - wyszczególniony obraz
Kolekcja Menedżera - wyszczególniony obrazKolekcja Menedżera - wyszczególniony obrazKolekcja Menedżera - widok podczas ładowania elementówKolekcja Menedżera - widok podczas ładowania elementówKolekcja Menedżera - przeglądanie poszczególnych pracKolekcja Menedżera - przeglądanie poszczególnych prac

Zobacz również inne projekty

Zamawiacz Internetowy

Rozbudowany system do zarządzania tworzeniem projektu i jego serwisowaniem.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Dydacto.com

Zadanie polegało na przygotowaniu projektu interfejsu graficznego oraz stworzenie ponad 34 makiet dla najważniejszych podstron.

Projektowanie serwisu internetowego
Grupa Balana

Prezentacyjna strona internetowa młodej firmy zajmującej się prowadzeniem portali internetowych prezentująca wyznawane wartości, ofertę i najważniejsze informacje.

Strona internetowa
K&B Quality First

Wizytówka internetowa dla firmy zajmującej się tworzeniem nowoczesnych kuchni i łazienek.

Strona internetowa