<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

South Shore Garage Doors

Strona internetowa angielskiej firmy zajmującej się instalacją i serwisowaniem drzwi garażowych.

Strona internetowa


Cała struktura strony została stworzona w oparciu o responsywną technologię. Oznacza to, że układ treści, elementów oraz rozmiar czcionki zależy od wielkości ekranu urządzenia na których są wyświetlane.

W tym projekcie klient posiadał już stronę internetową jednak ze względu na brak optymalizacji treści pod kątem robotów wyszukujących dane dla wyszukiwarek nie była ona widoczna na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania dla żądanych fraz. Problem polegał również na tym, że nie była ona dostosowana do urządzeń mobilnych co dla klienta miało olbrzymie znaczenie.

Naszym zadaniem było wykonanie nowej strony internetowej uwzględniającej oczekiwania zceleniodawcy i użytkowników - potencjalnych klientów firmy. Udało nam się tego dokonać co w dość krótkim czasie zaowocowało pojawieniem się strony na pierwszych stronach wyników oraz podniosło liczbę klientów dzwoniących po przeczytaniu informacji na stronie internetowej.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.South Shore Garage DoorsSouth Shore Garage Doors
South Shore Garage DoorsSouth Shore Garage DoorsSouth Shore Garage Doors

Zobacz również inne projekty

Pracownia Devoart

DEVOART jest firmą z ponad 20-letnią tradycją, zajmujacą się rzemiosłem artystycznym głownie w zakresie metaloplastyki.

Strona prezentacyjnaSklep internetowy
Aplikacja more4HR

more4HR to najbardziej efektywne narzędzie wspierające proces rekrutacji inżynierów w branży produkcyjnej.

Aplikacja internetowaStrona internetowa
N.S.I. Quartet

N.S.I. to kwartet założony na początku 2012 roku przez młodych instrumentalistów zamieszkałych w Krakowie:trębacza Cypriana Baszyńskiego, saksofonistę Bartka Prucnala, i perkusistę Dawida Fortunę.

Strona internetowa
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa