<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Frank Parker

Prezentacyjna strona internetowa

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowa Prezentacja internetowa


Zadanie polegało na przygotowaniu prostej prezentacyjnej strony internetowej dla znanego perkusisty.

Wykorzystany został format one-page. Oznacza to, że wszystkie treści zawarte są na jednej stronie a nawigowanie pomiędzy nimi opiera się na przesuwanie góra-dół. Nowy silnik na którym oparta jest strona internetowa powoduje, że całość treści ładuje się bardzo szybko oraz w odpowiedniej kolejności. Strona jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Charakter prezentacyjny
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://olgroup.nazwa.pl/frankparker/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Frank Parker Frank Parker
Frank Parker Frank Parker

Zobacz również inne projekty

CKiR Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych, cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach, tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty.

Strona internetowa System sprzedaży biletów Pozycjonowanie
Konfigurator produktów Panato

Spółdzielnia PANATO to przedsiębiorstwo społeczne łączące lokalny rynek projektowy z ekologiczną produkcją. Torby ekologiczne, plecak, worki na sznurkach, gadżety reklamowe z nadrukami.

Strona internetowa Konfigurator produktów
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowa Aplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy, filmy, muzyka itp).

Aplikacja internetowa Strona internetowa