<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Frank Parker

Prezentacyjna strona internetowa

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa


Zadanie polegało na przygotowaniu prostej prezentacyjnej strony internetowej dla znanego perkusisty.

Wykorzystany został format one-page. Oznacza to, że wszystkie treści zawarte są na jednej stronie a nawigowanie pomiędzy nimi opiera się na przesuwanie góra-dół. Nowy silnik na którym oparta jest strona internetowa powoduje, że całość treści ładuje się bardzo szybko oraz w odpowiedniej kolejności. Strona jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Animowana prezentacja elementów
  • Charakter prezentacyjny
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://olgroup.nazwa.pl/frankparker/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Frank ParkerFrank Parker
Frank ParkerFrank Parker

Zobacz również inne projekty

Badcruiser

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie, znający się na najnowszych trendach, nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaStrona internetowaAplikacja mobilna
Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa