<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Aplikacja more4HR

more4HR to najbardziej efektywne narzędzie wspierające proces rekrutacji inżynierów w branży produkcyjnej.

more4HR to najbardziej efektywne narzędzie wspierające proces rekrutacji inżynierów w branży produkcyjnej.

Aplikacja internetowaStrona internetowa


Zastosowanie tego systemu umożliwa ocenę przygotowania merytorycznego kandydata na określone stanowisko inżynierskie. Aplikacja wspomaga weryfikację wiedzy merytorycznej inżyniera wyniesionej z poprzedniego miejsca pracy i studiów. Testy sprawdzające wiedzę zostały zaprojektowane i sprawdzone podczas wielu rekrutacji. Pytania testowe zostały przygotowane przez doświadczonych specjalistów w danej dziedzinie.

Podczas prowadzenia rekrutacji z more4HR, kandydaci poprzez wypełnienie testów dostarczają informacji na temat wiedzy teoretycznej i praktycznej, jaką dysponują oraz doświadczenia jakie posiadają w konkretnej branży. Informacje uzyskane z pomocą systemu more4HR stanowią istotne dopełnienie rozmowy kwalifikacyjnej, w czasie której sprawdzane są predyspozycje osobowościowe kandydatów. Teraz można sprawdzić obie, równie istotne kompetencje:osobowościowe i merytoryczne, a dzięki temu wybrać najlepszych inżynierów.

System pozwala również na monitorowanie postępu realizacji projektów rekrutacyjnych. Funkcjonalność aplikacji pozwala zbierać kandydatury prosto z ofert pracy umieszczonych w prasie i portalach internetowych, umożliwia również ręczne dopisywanie kandydatów do projektu. System pozwala na załączanie CV oraz listu motywacyjnego, dzięki czemu dokumenty te można łatwo przeglądać i porządkować.

Dodatkowo, more4HR daje możliwość sprawdzania statystyk kandydata w projekcie, statusu projektu oraz statusu wszystkich prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Wszystkie statystki można zamieścić w formacie raportu PDF i wydrukować lub przesłać je do przełożonych lub współpracowników.

System udostępnia również prowadzącemu rekrutację możliwość dodawania użytkowników o statusie obserwatora. Użytkownik o statusie obserwatora może przeglądać wybrany projekt, kandydatów oraz statystki. Jest to idealne rozwiązanie do dzielenia się online postępami w projektach z przełożonymi lub współpracownikami.

Jedną z praktycznych funkcjonalności systemu jest możliwość dodawania notatek na temat kandydata oraz wysyłania wiadomości prosto z systemu. Aby łatwo zarządzać projektami, które są zakończone i tymi które są w toku powstała funkcja przenoszenia projektów do archiwum. Archiwum projektów można przeglądać i jeśli jest taka potrzeba, z powrotem aktywować.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Integracja z Facebookiem
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych
  • Formularz kontaktowy
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Możliwość personalizacji wyglądu swojego konta


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Aplikacja more4HRAplikacja more4HR
Aplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HRAplikacja more4HR

Zobacz również inne projekty

N.S.I. Quartet

N.S.I. to kwartet założony na początku 2012 roku przez młodych instrumentalistów zamieszkałych w Krakowie:trębacza Cypriana Baszyńskiego, saksofonistę Bartka Prucnala, i perkusistę Dawida Fortunę.

Strona internetowa
Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
Badcruiser

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie, znający się na najnowszych trendach, nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa