<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

N.S.I. Quartet

N.S.I. to kwartet założony na początku 2012 roku przez młodych instrumentalistów zamieszkałych w Krakowie:trębacza Cypriana Baszyńskiego, saksofonistę Bartka Prucnala, i perkusistę Dawida Fortunę.

Strona internetowa


N.S.I. to kwartet założony na początku 2012 roku przez młodych instrumentalistów zamieszkałych w Krakowie:trębacza Cypriana Baszyńskiego, saksofonistę Bartka Prucnala, i perkusistę Dawida Fortunę.

Panowie ci poznali się parę lat temu podczas studiów, dotychczas jednak ich drogi muzyczne krzyżowały się jedynie przy okazji zajęć na akademii, jam'ów, czy pomniejszych występów klubowych. Wraz z nowym rokiem postanowili założyć zespół, w którym mianem lidera można by określić jedynie łączącą ich determinację w próbie oswojenia jazzowego idiomu, uporczywe dążenie do jazzowej prawdy - i wreszcie - zaangażowanie w walkę z jazzowymi demonami.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z Facebookiem
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Możliwa wersja mobilna
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.N.S.I QuartetN.S.I Quartet
N.S.I QuartetN.S.I Quartet

Zobacz również inne projekty

Frank Parker

Strona internetowa dla pochodzącego z Chicago perkusisty Franka Parkera. Strona jest uproszczona i ma charakter prezentacyjny.

Strona internetowaPrezentacja internetowa
Badcruiser

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie, znający się na najnowszych trendach, nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaStrona internetowaAplikacja mobilna