<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Badcruiser

Marka badcruiser jest obecna na polskim rynku od 2014 roku

Odbiorcami są głównie młodzi ludzie, znający się na najnowszych trendach, nie ukrywający swych nieszablonowych zainteresowań.

Strona internetowaSklep internetowy


BadCruiser jest nową markową rowerów miejskich z eleganckim i ciekawym wyglądem opartym o design rowerów produkowanych kilkadziesiąt lat temu.

Zadanie polegało na utworzeniu logotypu i strony internetowej, które oddawały by charakter sprzedawanych rowerów i części. Słowo bad z nazwy zostało tak przedstawione aby kojarzyło się jednocześnie z rowerem oraz czymś złym (po angielsku bad) co w tym miejscu przedstawione zostało jako rogi. Lekka czcionka napisu cruiser przywołuje uczucie lekkiej i spokojnej jazdy rowerem po mieście.

Prezentacyjny charakter całej strony internetowej pozwala przenieść się do krainy gdzie krawężniki są niskie a kierowcy nie wymuszają pierwszeństwa na drodze.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://www.badcruiser.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.BadcruiserBadcruiser
BadcruiserBadcruiserBadcruiser

Zobacz również inne projekty

API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa
Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaStrona internetowaAplikacja mobilna
Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa
Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki, lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa