<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa


Umieszczenie kompletnej bazy kodów pocztowych wewnątrz aplikacji nie do końca można uznać za dobre rozwiązanie.

Przy każdej zmianie kodów pocztowych trzeba aktualizować aplikację, rozmiar danych najprawdopodobniej będzie kilkukrotnie większy niż sama aplikacja. 

Rozwiązaniem jest wykorzystanie zewnętrznego API. Przykładowo, może to być właśnie to API. Jedyne co trzeba zrobić to wywołać odpowiedni URL gdzie definiujemy co szukamy oraz w jakim formacie interesuje nas odpowiedź (możliwe cztery formaty:JSON, XML, TEXT, CSV). Aktualna wersja jest wersją BETA. 1 lipca przewidywane jest uruchomienie stabilnej wersji z możliwością wykupienia licencji i pobrania prywatnego klucza do API. Więcej informacji pojawi się wkrótce.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • Aplikacja internetowa stworzona na zamówienie
  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)


Ten projekt możesz zobaczyć online:

http://kodypocztoweapi.pl/Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.API dla polskich kodów pocztowychAPI dla polskich kodów pocztowych
API dla polskich kodów pocztowychAPI dla polskich kodów pocztowych

Zobacz również inne projekty

Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaStrona internetowaAplikacja mobilna
Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa
Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki, lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy, filmy, muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa