<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa


Platforma elearningowa to zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji.

Zadaniem platformy jest oddanie realnych sytuacji w treningach, dlatego w dużym stopniu jest rozbudowana jej interakcyjna zawartość. Podczas treningów występuje:symulacja wiadomości (telefon, sms, fax, mail), segregowanie elementów, podejmowanie decyzji oraz pola wielokrotnego wyboru.

Platforma elearningowa umoźliwia sprzedaż treningów w wersji elektronicznej wraz z podpięciem płatności elektronicznych. Treningi wyposaźone są w schematy, które razem z elementami można dowolnie modyfikować, w tym czas ich pojawiania się. Wśród schematów pojawiają się takie zadania jak:segregacja metodą przeciągnij upuść czy pola wielokrotnego wyboru. Wszystkie zadania w schematach wyposarzone są w automatyczną weryfikację oraz podliczanie punktów (w tle).

Po ukończeniu każdego treningu pojawia się podsumowanie liczbowe wraz z wykresem. System automatycznie zapamiętuje przebieg treningu na żywo (wszystkie czynności są zapisywane online), dzięki czemu możliwe jest przywrócenie stanu treningu na podstawie zapisu z bazy danych.

System na bieżąco zlicza wszystkie wyniki i tworzy tabelę z punktami dostępną w każdym momencie treningu, jak również tabelę wyników najlepszych uczestników. Ponadto w treningach zaimplementowany jest mechanizm badający czy użytkownik jest cały czas zalogowany, a jeśli nie - blokujący działanie użytkownika.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych
  • Zapisywanie przebiegu gry w czasie rzeczywistym
  • System rejestrujący wszystkie kroki i punkty na platformie
  • Podsumowanie po ukończeniu etapu w postaci liczb lub wykresu
  • Wykonywanie zadań odbywa się metodą przeciągnij-upuść
  • Możliwość wznowienia gry po jej przerwaniu


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Platforma Elearningowa - strona startowa treninguPlatforma Elearningowa - schemat treningu podejmowania decyzji
Platforma Elearningowa - rozpoczęcie gryPlatforma Elearningowa - przeglądanie wiadomości o innych potencjalnych graczyPlatforma Elearningowa - wybór prawidłowych rozwiązań metodą przeciągnij-upuśćPlatforma Elearningowa - wybór prawidłowych rozwiązań metodą przeciągnij-upuśćPlatforma Elearningowa - wybór zbioru rozwiązańPlatforma Elearningowa - wskazywanie poprawnych zdańPlatforma Elearningowa - wykres z punktamiPlatforma Elearningowa - tabela z punktamiPlatforma Elearningowa - lista wynikówPlatforma Elearningowa - testy wiedzyPlatforma Elearningowa - ćwiczeniaPlatforma Elearningowa - ćwiczeniaPlatforma Elearningowa - wiele wiadomości na jednym ekraniePlatforma Elearningowa - wygląd ćwiczenia po wykonaniu i sprawdzeniuPlatforma Elearningowa - ćwiczenia do wypełnienia przez użytkownika

Zobacz również inne projekty

Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki, lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy, filmy, muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Firma Carpol

Carpol Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność w październiku 1996 roku i od tamtej pory wypracował sobie pozycję w ścisłej czołówce producentów zabudów.

Strona internetowaAplikacja internetowa