<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń,wyposażony w interaktywną treść,mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów,ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa


Platforma elearningowa to zaawansowany system zdalnych szkoleń,wyposażony w interaktywną treść,mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów,ćwiczeń i instrukcji.

Zadaniem platformy jest oddanie realnych sytuacji w treningach,dlatego w dużym stopniu jest rozbudowana jej interakcyjna zawartość. Podczas treningów występuje:symulacja wiadomości (telefon,sms,fax,mail),segregowanie elementów,podejmowanie decyzji oraz pola wielokrotnego wyboru.

Platforma elearningowa umoźliwia sprzedaż treningów w wersji elektronicznej wraz z podpięciem płatności elektronicznych. Treningi wyposaźone są w schematy,które razem z elementami można dowolnie modyfikować,w tym czas ich pojawiania się. Wśród schematów pojawiają się takie zadania jak:segregacja metodą przeciągnij upuść czy pola wielokrotnego wyboru. Wszystkie zadania w schematach wyposarzone są w automatyczną weryfikację oraz podliczanie punktów (w tle).

Po ukończeniu każdego treningu pojawia się podsumowanie liczbowe wraz z wykresem. System automatycznie zapamiętuje przebieg treningu na żywo (wszystkie czynności są zapisywane online),dzięki czemu możliwe jest przywrócenie stanu treningu na podstawie zapisu z bazy danych.

System na bieżąco zlicza wszystkie wyniki i tworzy tabelę z punktami dostępną w każdym momencie treningu,jak również tabelę wyników najlepszych uczestników. Ponadto w treningach zaimplementowany jest mechanizm badający czy użytkownik jest cały czas zalogowany,a jeśli nie - blokujący działanie użytkownika.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Integracja z systemem płatności elektronicznych
  • Animowana prezentacja elementów
  • System zarządzania treścią
  • Zamknięta strefa tylko dla zalogowanych
  • Zapisywanie przebiegu gry w czasie rzeczywistym
  • System rejestrujący wszystkie kroki i punkty na platformie
  • Podsumowanie po ukończeniu etapu w postaci liczb lub wykresu
  • Wykonywanie zadań odbywa się metodą przeciągnij-upuść
  • Możliwość wznowienia gry po jej przerwaniu


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Platforma Elearningowa - strona startowa treninguPlatforma Elearningowa - schemat treningu podejmowania decyzji
Platforma Elearningowa - rozpoczęcie gryPlatforma Elearningowa - przeglądanie wiadomości o innych potencjalnych graczyPlatforma Elearningowa - wybór prawidłowych rozwiązań metodą przeciągnij-upuśćPlatforma Elearningowa - wybór prawidłowych rozwiązań metodą przeciągnij-upuśćPlatforma Elearningowa - wybór zbioru rozwiązańPlatforma Elearningowa - wskazywanie poprawnych zdańPlatforma Elearningowa - wykres z punktamiPlatforma Elearningowa - tabela z punktamiPlatforma Elearningowa - lista wynikówPlatforma Elearningowa - testy wiedzyPlatforma Elearningowa - ćwiczeniaPlatforma Elearningowa - ćwiczeniaPlatforma Elearningowa - wiele wiadomości na jednym ekraniePlatforma Elearningowa - wygląd ćwiczenia po wykonaniu i sprawdzeniuPlatforma Elearningowa - ćwiczenia do wypełnienia przez użytkownika

Zobacz również inne projekty

Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki,lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa
Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowaAplikacja internetowa
Aplikacja Onchato

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi,z każdego urządzenia,zawsze!

Aplikacja mobilnaAplikacja internetowa
API dla polskich kodów pocztowych

Chcesz zrobić małą i prostą aplikację. Używasz w niej informacji odnośnie polskich kodów pocztowych. Pojawia się problem wielkości danych i ich przechowywania.

Aplikacja internetowa