<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowa Strona internetowa Aplikacja mobilna


Produkt ten jest skierowany do wszystkich, którzy chcieliby zacząć dbać o swoją prywatność a w szczególności o prywatność swoich prywatnych plików, korespondencji czy kluczy szyfrujących (publicznych i prywatnych). Jest to w pełni działający mini-komputer przystosowany szczególnie do szyfrowania i odszyfrowywania danych.

Najbardziej popularnym elementem jest możliwość ukrycia partycji z danymi w sposób niemożliwy do odczytania bez podania hasła. Istnieje możliwość utworzenia dwóch odrębnych partycji z danymi, które współdzielą dostępną przestrzeń oraz są od siebie niezależne. Jest to dodatkowy sposób abyś mógł chronić swoje dane jeszcze łatwiej i lepiej!

Strona internetowa ma za zadanie informować o możliwościach i właściwościach produktu oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dlaczego warto posiadać i korzystać z takiego urządzenia w codziennym życiu.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey
Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey

Zobacz również inne projekty

Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa
Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki, lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa
Piłkarska Agencja Menedżerska

Strona internetowa oraz logotyp Piłkarskiej Agencji Menadżerskiej zajmującej się prowadzeniem karier młodych zawodników.

Strona internetowa Aplikacja internetowa
Aplikacja Onchato

Bezpieczeństwo korespondencji dostępne z każdego miejsca na ziemi, z każdego urządzenia, zawsze!

Aplikacja mobilna Aplikacja internetowa