<wsteczPowrótdo portfolio>dalej

Urządzenie EncedoKey

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

EncedoKey jest prostym i innowacyjnym urządzeniem na USB zajmującym się szyfrowaniem plików i przechowywaniem kluczy prywatnych użytkownika.

Aplikacja internetowaStrona internetowaAplikacja mobilna


Produkt ten jest skierowany do wszystkich, którzy chcieliby zacząć dbać o swoją prywatność a w szczególności o prywatność swoich prywatnych plików, korespondencji czy kluczy szyfrujących (publicznych i prywatnych). Jest to w pełni działający mini-komputer przystosowany szczególnie do szyfrowania i odszyfrowywania danych.

Najbardziej popularnym elementem jest możliwość ukrycia partycji z danymi w sposób niemożliwy do odczytania bez podania hasła. Istnieje możliwość utworzenia dwóch odrębnych partycji z danymi, które współdzielą dostępną przestrzeń oraz są od siebie niezależne. Jest to dodatkowy sposób abyś mógł chronić swoje dane jeszcze łatwiej i lepiej!

Strona internetowa ma za zadanie informować o możliwościach i właściwościach produktu oraz rozwiać wszelkie wątpliwości dlaczego warto posiadać i korzystać z takiego urządzenia w codziennym życiu.Co warto wiedzieć o tym projekcie:

  • Technologia responsywna (RWD - Responsive Web Design)
  • Dostosowane do 95% urządzeń mobilnych
  • System zarządzania treścią
  • Optymalizacja treści z doborem odpowiednich fraz dla pozycjonowania


Zamów podobny projekt

Jeśli spodobał Ci się ten projekt i szukasz czegoś podobnego wypełnij formularz darmowej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie aby przedstawić możliwości współpracy.Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey
Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey Urządzenie EncedoKey

Zobacz również inne projekty

Platforma Elearningowa

Zaawansowany system zdalnych szkoleń, wyposażony w interaktywną treść, mechanizm sprawdzania wyników oraz wiele testów, ćwiczeń i instrukcji

Platforma elearningowa
Kartoteka pacjentów

Aplikacja internetowa przygotowana z myślą o prowadzeniu kartoteki pacjentów przez pielęgniarki, lekarzy i osoby zarządzające placówką medyczną.

Aplikacja internetowa
Is my device ready?

Prosta aplikacja internetowa pozwalająca sprawdzić możliwości swojego urządzenia pod kątem umiejętności wyświetlania stron internetowych i ich składowych (obrazy, filmy, muzyka itp).

Aplikacja internetowaStrona internetowa
Cross Device Design

W pierwszej kolejności mieliśmy do czynienia z RWD - Responsive Web Design. Głównym założeniem było pilnowanie aby niezależnie od rozmiaru ekranu wszystkie elementy wyświetlały się poprawnie.

Strona internetowaAplikacja internetowa